Promocje

Block title

 BishEffect

Producent leczniczych kremów i maści z Biszofitem Połtawskim.

Mineralne złoże Biszofitu Połtawskiego znajduje się znacznie głębiej od innych złóż – 2,5 km pod powierzchnią ziemi.
Po raz pierwszy podobny minerał został odkryty w końcu XIX wieku przez niemieckiego geologa Gustava Bischofa, na cześć którego został nazwany «Biszofit» Na świecie jest tylko trzy przemysłowych złoża biszofitu – w Turkmenistanie (na powierzchni), w Rosji (głębokość 1-1,5 km), i na Ukrainie - 2,5 km. Głębokość złoża bezpośrednio świadczy o wieku i odpowiednio o efektach biologicznych. Na przykład, biszofit turkmeński jest wykorzystywany tylko w celach technicznych.


Biszofit Połtawski – jest odpowiednikiem geologicznym Morza Martwego, w odróżnieniu od którego Biszofit ma bogatszy skład mineralny, większą zawartość magnezu, a więc – szersze właściwości uzdrawiające i leczniczo-profilaktyczne.


Dzięki odnalezieniu magnezozależnych efektόw naszego organizmu, jak również współdziałania wszystkich minerałów i mikroelementów możliwe jest wytłumaczenie działań biszofitu, w składzie którego znajduje się przecież powyżej 10% czystego magnezu, a poza tym, mikro- i ultramikroelementy – jod, brom, żelazo, cynk, mangan, krzem, srebro, selen i wiele innych.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów