Silver Stop

Promocje

Silver Stop

Block title

Silver Stop 

Zaobserwowanie pierwszych siwych kosmyków na włosach może być trudnym przeżyciem dla kobiet, ale i dla mężczyzn. Dla większości z nas młodość i atrakcyjność jest bardzo ważna, a siwiejące włosy nieodmiennie kojarzą się z procesem starzenia i ulotnością urody. Łatwo można je pofarbować na kolor zbliżony do naturalnego, korzystając z dostępnych w tradycyjnych drogeriach farb, ale na dłuższą metę ich chemiczny skład szkodzi naszemu zdrowiu i kondycji włosów. Produkty Silver Stop dostępne w sklepie eneBio są zdecydowanie lepszą alternatywą.

Silver Stop to specjalistyczna seria naturalnych produktów, których zadaniem jest przywrócenie Twoim włosom ich prawdziwego koloru. Preparaty Silver Stop nie koloryzują, ale działają na samo podłoże problemów. Ich naturalny skład odżywia cebulki włosów, wpływając na ich kondycję, a tym samym na gęstość i wytrzymałość włosów. Poza tym, produkty z tej serii pomagają zwalczyć łupież. W eneBio znajdziecie zestawy odsiwiaczy Silver Stop, które pozwolą Wam długo cieszyć się prawdziwym pięknem własnych włosów.

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 64,99 zł Towar Dostępny

  Silver Stop jest najskuteczniejszym środkiem pomagającym przywrócić naturalny kolor włosów. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do innych środków działanie SILVER STOP nie polega na efekcie koloryzującym. SILVER STOP działa nie tylko na włosy, ale też na ich cebulki. Oprócz przywrócenia włosom naturalnego koloru, można też zauważyć wzrost elastyczności,...

  64,99 zł
  Towar Dostępny
 • 210,00 zł Towar Dostępny

  4x Silver Stop - w zestawie taniej - Dostawa Gratis* Silver Stop jest najskuteczniejszym środkiem pomagającym przywrócić naturalny kolor włosów. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do innych środków działanie SILVER STOP nie polega na efekcie koloryzującym. SILVER STOP działa nie tylko na włosy, ale też na ich cebulki.

  210,00 zł
  Towar Dostępny
 • 110,00 zł Towar Dostępny
  1 Opinia o Produkcie

  2x Silver Stop - w zestawie taniej - Dostawa Gratis* Silver Stop jest najskuteczniejszym środkiem pomagającym przywrócić naturalny kolor włosów. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do innych środków działanie SILVER STOP nie polega na efekcie koloryzującym. SILVER STOP działa nie tylko na włosy, ale też na ich cebulki.

  110,00 zł
  Towar Dostępny
 • 160,00 zł Towar Dostępny

  3x Silver Stop - w zestawie taniej - Dostawa Gratis* Silver Stop jest najskuteczniejszym środkiem pomagającym przywrócić naturalny kolor włosów. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do innych środków działanie SILVER STOP nie polega na efekcie koloryzującym. SILVER STOP działa nie tylko na włosy, ale też na ich cebulki.

  160,00 zł
  Towar Dostępny
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów