O firmie:

 

Sklep enebio.pl działa od 2015 roku. W ofercie posiadamy mnóstwo starannie wybranych produktów i cały czas powiększamy nasz asortyment. Poszukujemy naturalnych kosmetyków i preparatów z całego świata. Wszystko po to, by dać Państwu jak największy wybór i jak najlepszą jakość sprzedawanych przez nas produktów. Oferujemy tylko sprawdzone i naturalne marki.

 

Kładziemy bardzo duży nacisk na szybkość dostarczania przesyłek. Przesyłki wysyłane są codziennie od poniedziałku do piątku. W przypadku przedpłaty przesyłka zostanie nadana w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym, w większości przypadków jeszcze tego samego dnia.

 

Kupując u nas mają Państwo do dyspozycji ogromny wybór kosmetyków naturalnych w jednym miejscu. Istnieje możliwość kupna na naszej stronie z opcją rejestracji lub bez – wybór należy do Państwa. Produkty są zawsze oryginalne i pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców z możliwie długim terminem ważności. Należy bowiem pamiętać, że to naturalne kosmetyki i preparaty cechują się krótszą datą ważności niż konkurencyjne preparaty zawierające trującą i sztucznie konserwującą chemię. Poza tym staramy się, aby zdjęcia produktów i ich opisy były jak najlepszej jakości, tak aby mogli Państwo dokładnie zapoznać się z produktem przed podjęciem decyzji o zakupie. Posiadamy 100% pozytywnych opinii zadowolonych klientów.

 

Z racji przybywającego na bieżąco nowego asortymentu i zmieniających się promocji i rabatów, zachęcamy wszystkich Państwa do częstych odwiedzin naszego sklepu.

 

 

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Zespół eneBio.pl

enebio.kosmetyki@gmail.com